Rīgā 21°C
Sekojiet ziņām
otrdiena 20. augusts
Vārda dienas Bernhards, Boriss

Latvieši pret Tanelu Leoku Latvijas motokrosa čempionāta posmā Tartu

  • Latvijas Motosporta federācija (LaMSF)
  • |
  • Publicēts 2018. gada 24. maijā
  • 0 komentāri

26. un 27. maijā Tartu mototrasē Igaunijā norisināsies Latvijas čempionāta otrais posms motokrosā. Lai gan sacensības notiks ārpus Latvijas teritorijas, otrais posms ir vienīgais šāda veida izņēmums sacensību seriāla kalendārā. Domājams, ka motokross izvērsīsies īpaši interesants, jo dalību sacensībām pieteikuši vairāki spēcīgi latviešu un ārvalstu sportisti.

Sestdien trasē dosies MX85, MX85B, MX Junioru 2T, MX Junioru 4T, MX2 un MX1 pārstāvji. Aplūkojot čempionāta punktu kopvērtējumu, redzams, ka daudzās klasēs ir vairāki potenciālie laureāti. Īpaši interesantas cīņas izvērtīsies MX2 klasē, jo aizvadītā posma uzvarētājs Pauls Jonass Igaunijas posmā nestartēs, tikai vairojot intrigu par to, kurš izrādīsies ātrākais uz 250cc motocikla vienā no sacensību spēcīgākajām klasēm. Arī MX1 klasē spriedze neizpaliks, jo dalībnieku vidū ir vairāki atlēti, kuri varētu izcīnīt augstākās vietas sacensību kopvērtējumā. Vai Tanels Leoks atkal plūks uzvaras laurus vai arī kāds no latviešu censoņiem viņu pārspēs?

Svētdien, 27. maijā uz starta izies kvadriciklu Open un blakusvāģu Open klašu braucēji. Vai Aizputē noritējušā posma laureātiem Jānim Daideram un Mārtiņam Zemeskalnam izdosies atkārtot iepriekšējās sacensībās iespēto? Domājams, ka konkurence būs gana sīva, liekot jaunajai ekipāžai papūlēties.
 
Tartu motosporta un autosporta komplekss ir plaši pazīstams gan Igaunijā, gan aiz tās robežām. Ne velti 2017. gadā šeit norisinājās FIM pasaules čempionāts motokrosā junioriem, pulcējot dalībniekus no visas pasaules. Motokrosa trase ir dabiska reljefa veidota un sasniedz 1720 metru garumu. Sporta kompleksā ir pieejama arī pastāvīga laistīšanas sistēma, kā arī ir piekļuve buldozeriem un cita veida trases apkopes infrastruktūrai. Paralēli motokrosa sacensībām šeit noris arī izbraucieni ar kartingiem un citas aktivitātes visai ģimenei.
 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs