Rīgā 9°C
Sekojiet ziņām
ceturtdiena 15. novembris
Vārda dienas Leopolds, Unda, Undīne

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Latvieši vairākās klasēs kļūst par Lietuvas motokrosa čempioniem

  • AutoEuro | Foto: Facebook.com/jolanta.uzule
  • |
  • Publicēts 2018. gada 14. septembrī
  • 0 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās Lietuvas motokrosa čempionāta noslēdzošais, piektais posms, kurā tika sadalīti tituli un pārējās godalgotās vietas 2018. gada sezonā. To lieliski aizvadījuši arī sportisti no Latvijas, kas kļuvuši par čempioniem gan solo motokrosa, gan kvadriciklu un blakusvāģu klasēs.

Latviešiem izdevās sasniegt godalgotas vietas visās solo motokrosa mazajās klasēs. 50cm3 kategorijā otro vietu šogad izcīnīja Toms Dankerts, lai gan viņam vienāds punktu skaits ar čempionu Eimantu Čepuli. Lietuvietis aizvadītajā sezonā uzvarēja vairāk braucienos. Vicečempiona kauss uz Latviju ceļo arī 65cm3 klasē, kur otro vietu izcīnījis Ričards Aleks Gaļcins. Savukārt 85cm3 klasē par Lietuvas čempionu šogad kļuvis Rauls Blūmfelds, kamēr trešo vietu izcīnījis Raimonds Kurtišs.

Lietuvas čempiona godā šogad arī Niks Niklāvs Sūna, kurš izrādījās nepārspējams MX2 klases vērtējumā. Pēdējos trijos no pieciem posmiem viņš uzvarēja visos braucienos. Trešais šajā ieskaitē Rainers Žuks, kuram līdz otrajai vietai pietrūka tikai septiņu punktu.

MX1 M klasē otrais šajā gadā Mārtiņš Egle, bet trešā vieta Emīlam Brencim. MX2 M klasē trešais - Edvards Brencis.

Latvijai šogad ir savs Lietuvas čempions arī vadošajā kvadriciklu klasē QUAD, kur pirmo vietu piecu posmu summā izcīnījis Matīss Palēvics. Tuvāko sekotāju viņš apsteidza par 14 punktiem, bet no latviešiem trijniekā ticis arī Kristaps Veinbergs, kuram aizvadītajā sezonā "bronzas" godalga. QUAD 250 klasē pirmo vietu guvis Atis Breds, bet trešajā vietā Mariss Rake. QUAD Moterys jeb sieviešu klasē otrajā vietā Monta Dišlere-Kirilko, trešā - Undīne Ulmane. QUAD Veteranai jeb veterānu ieskaitē pie otrās vietas ticis Arnis Pūle.

Latvieši izcēlušies arī blakusvāģu motokrosā, kur 750 s/p klasē pirmo vietu izcīnījuši Jānis Jegorovs un Pēteris Jegorovs. Cīņa viņiem bija īpaši spraiga un tikai uzvaras abos braucienos pēdējā posmā ļāva ieņemt pirmo vietu čempionātā, tuvākos sekotājus kopvērtējumā pārspējot par vienu punktu.

VISI REZULTĀTI >>

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs