Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 24. maijs
Vārda dienas Ilvija, Marlēna, Ziedone

Latviešu komanda "MX Moduls" tiek pie "Yamaha" rūpnīcas atbalsta

  • Sanita Pelēķe | Foto: MX Moduls
  • |
  • Publicēts 2018. gada 19. martā
  • 1 komentāri

Motokrosa klubs "MX Moduls" sadarbībā ar Kristeru Serģi un oficiālo "Yamaha" dīleri Latvijā “KS14” ticis pie "Yamaha Motor Europe N.V." atbalsta. Tas paredz, ka kluba sportists Kārlis Sabulis šosezon Eiropas čempionāta posmos pārstāvēs savu Latvijas klubu "MX Moduls", bet startēs ar līdzvērtīgu tehniku, kāda ir visām Eiropas oficiālajām "Yamaha" komandām.

"Esmu gandarīts par šādu sadarbību, jo vairākus gadus klubs ir mērķtiecīgi virzījies uz priekšu, lai kļūtu ne tikai par vienu no labākajiem Latvijas, bet arī pasaules motokrosa klubiem," stāsta "MX Moduls" valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons. "Šāds "Yamaha Motor Europe N.V.”" atbalsts parāda to, ka visu darām pareizi. Protams, mums vēl tāls ceļš ejams un ne katra sezona tiek noslēgta ar izciliem rezultātiem. Taču, kas nedara, tas nekļūdās. Jāturpina strādāt, lai pietuvotos pasaules līmenim un šādu "Yamaha" atbalstu varētu saņemt arī pārējie "MX Moduls" sportisti."

Iepriekš Kārlis Sabulis Eiropas motokrosa čempionātā startēja, pārstāvot oficiālo "Yamaha" komandu "ASTES-4TESAR".

"Kad uzzināju, ka tiks noslēgts līgums ar šo Eiropas komandu, biju priecīgs," atzīst Sabulis. "Braukt čempionātā komandā, kam ir "Yamaha" rūpnīcas atbalsts, bija viens no maniem mērķiem, solis uz priekšu. Šogad esmu lepns, jo Eiropā startēšu no savas valsts komandas, piedevām ar līdzvērtīgu tehniku, kāda ir oficiālajām "Yamaha" Eiropas komandām. 2017. gads man nebija no tiem veiksmīgākajiem, toties daudz ko iemācījos, ieguvu. Šogad likšu to visu lietā, lai varu braukt stabili un būtu starp vadošajiem sportistiem."

Klubam "MX Moduls" šajā sezonā ir vēl viens lielisks jaunums - noslēgts līgums ar jauno un talantīgo motokrosistu Mairi Pumpuru. Viņš ir 2017.gada Latvijas čempions MX85 klasē, bet, startējot Eiropas Ziemeļaustrumu (NE) zonas čempionātā, izcīnīta ceturtā vieta. Šosezon Pumpurs spers soli uz priekšu un brauks ar 125cc motociklu.

"MX Moduls" klubu šogad pārstāvēs trīs sportisti - Kārlis Sabulis, Edvards Bidzāns un Mairis Pumpurs. Sabulis startēs visos Eiropas un Latvijas motokrosa čempionāta posmos (EMX250 klase), Bidzāns brauks ADAC (Vācijas čempionāta), Eiropas Ziemeļaustrumu (NA) zonas un Latvijas čempionāta posmos (MX85 klase), bet Pumpurs startēs Latvijas čempionātā un dažos Eiropas čempionāta posmos (MX125 klase).

1 komentāri

  • Juris pirms 1 gada

    Turēsim īkšķus! Līdz finišam.

Vārds

Komentārs