Rīgā 5°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 8. decembris
Vārda dienas Gunārs, Gunis, Vladimirs

Latvijas izlases konkurenti paziņo sastāvus Nāciju motokrosam

  • Teksts: Juris Dargēvičs | Foto: mxgp.com
  • |
  • Publicēts 2019. gada 16. augustā
  • 0 komentāri

Latvijas komanda paziņojusi, ka pēc viena gada pārtraukuma atkal piedalīsies Nāciju motokrosā, sastāvā startējot Paulam Jonasam, Tomam Macukam un Dāvim Ivanovam. Arī vairāku citu valstu izlases jau nosaukušas savus sastāvus.

Kamēr Latvijas komanda līdz šim nekad nav iekļuvusi pirmajā desmitniekā, taču vairākkārt bijusi tuvu tam, pēdējos piecus gadus pēc kārtas par Nāciju čempioni kļuvusi Francija. Visus iepriekšējos piecus gadus sastāvā bijis Gotjē Polēns un arī šogad viņš iekļauts komandā. Pērn talantīgā sportista palīgi bija Dilans Ferandiss un Džordi Tiksjē, bet šogad tie būs uzlecošā pasaules čempionāta zvaigzne Toms Vialle, kā arī Romēns Fevrs. Polēns pārstāvēs MX1 klasi, Vialle startēs MX2 ieskaitē, bet Fevrs cīnīsies par iespējami augstākām vietām "Open" kategorijā.

Viena no galvenajām pretendentēm, kas varētu gāzt Franciju no troņa, ir ASV komanda. Ja pērn, kad tika gūta piektā vieta, ASV izlasē cīnījās Eli Tomaks, Džastins Barsija un Ārons Plesingers, šogad viņu vietā izvēlēti citi vietējās trasēs braucošie sportisti - Džeisons Andersons (MXGP), Džastins Kūpers (MX2) un Zaks Osborns ("Open").

Uzreiz aiz ASV, ieņemot sesto vietu, pagājušajā gadā palika Beļģija, ko pārstāvēja Klemēns Desāls, Džeremijs van Horebēks un Jago Gērtss. Arī šogad komandā brauks Van Horebēks (MXGP) un Gērtss (MX2), bet trešo vietu sastāvā ieņems Kevins Strijboss ("Open").

Pirmajā desmitniekā pērn, kad Nāciju motokross notika ASV, iekļuva arī Vācija, ar Maksu Naglu, Kenu Rokzenu un Henriju Jakobi izcīnot devīto vietu. Šogad no viņiem uz "nācijām" dosies tikai Jakobi (MX2), bet komandas biedri viņam būs Toms Kohs (MXGP) un Deniss Ulrihs ("Open").

Zviedrijas komandā brauks Filins Bengtsons (MXGP), Alvins Ostlunds (MX2) un Antons Gols ("Open"), Īriju pārstāvēs Džesons Meara (MXGP), Martins Barrs (MX2) un Stjuarts Edmondss ("Open"), kamēr potenciāli uz augstu rezultātu var mērķēt Šveices izlase, ar Džeremiju Sīveru (MXGP), Valentīnu Guilo (MX2) un Arnū Tonusu ("Open") ierindā. DĀR komandā iekļauti Maikls Dohertijs (MXGP), Entonijs Reinards (MX2) un Loids Verseuils ("Open"), Ukrainas sastāvā brauks Volodimirs Tarasovs (MXGP), Dmitro Asmanovs (MX2) un Romāns Morozovs ("Open"), Krievijas karogu pārstāvēs Vsevolods Briļjakovs (MXGP), Timūrs Petrašins (MX2) un Svjatoslavs Proņenko ("Open"), bet Islandes - Eithors Reinisons (MXGP), Einars Sigurosons (MX2) un Ingvi Bjorns Birgisons ("Open").

Nāciju motokross šogad notiks 28. un 29. septembrī Nīderlandē, Asenes trasē.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs