Rīgā 1°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 20. februāris
Vārda dienas Smuidra, Smuidris, Vitauts

Latvijas motokrosa čempionāts 2019. gadā notiks Aizputē, Apē, Dobelē un Cēsīs

  • FOTO: LATVIJAS MOTOSPORTA FEDERĀCIJA
  • |
  • Publicēts 2018. gada 13. decembrī
  • 0 komentāri

2019. gada Latvijas motokrosa čempionāta sezonas provizoriskajā kalendārā, ko publiskojusi Latvijas Motosporta federācija (LaMSF), iekļauti posmi četrās pašmāju trasēs, savukārt viens no posmiem notiks Igaunijā.

Jaunajā sezonā Latvijas motokrosa čempionāta posmu sacensības norisināsies vienas dienas ietvaros, bet tituli tiks izcīnīti solo klasēs MX85, MX85B, MX Juniori 2T, MX Juniori 4T, MX2 un MX1, kvadriciklu klasē Q Open, kā arī blakusvāģu klasē B/V Open.

Čempionātā šobrīd plānoti pieci posmi - 28. aprīlī Aizputē, 5. maijā Apē, kur ieradīsies arī Igaunijas čempionāta ieskaitē startējošie braucēji, 14. jūlijā Dobelē un 8. septembrī Cēsīs, savukārt vēl viens posms notiks Igaunijā, taču tā norises vieta un datums pagaidām nav zināms.

2018. gada sezonā par Latvijas čempioniem motokrosā kļuva Edvards Bidzāns (MX85), Jānis Reišulis (MX85B), Ralfs Edgars Ozoliņš (MX Juniori 2T), Didzis Putilovs (MX Juniori 4T), Tanels Leoks (MX1), Kārlis Sabulis (MX2), Prīts Jarvlo (Q Open), kā arī Jānis Daiders un Mārtiņš Zemeskalns (B/V Open).

Šobrīd publicēti arī Latvijas Junioru čempionāta, Latvijas Amatieru čempionāta, Nacionālā kausa, Retro motokrosa un Zelta Mopēda čempionāta 2019. gadā plānoto sacīkšu posmu kalendāri: https://bit.ly/2SQmgwj

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs