Rīgā 21°C
Sekojiet ziņām
otrdiena 20. augusts
Vārda dienas Bernhards, Boriss

Latvijas motokrosa čempionāts turpinās ar posmu Madonā

  • AutoEuro | Foto: Facebook.com/MotokrosaKomisija
  • |
  • Publicēts 2018. gada 9. augustā
  • 0 komentāri

11. augustā Madonā, Smeceres sila mototrasē, tiks aizvadīts Latvijas čempionāta motokrosā Junioriem un Amatieriem posms, savukārt 12. augustā par augstākajām vietām spēkosies Latvijas čempionāta motokrosā ceturtā posma dalībnieki, kur paralēli notiks arī Igaunijas čempionāta ieskaite MX1, MX2 un MX 125 klasēm.

Junioru un Amatieru posma ietvaros uz starta izies MX 50 Jaunāko un Vecāko, MX 65 Jaunāno un Vecāko, MX 85 Jaunāno un Vecāko, Q Rūķu, Q50, Q70, Q100, Q Junioru, blakusvāģu Bērnu, MX Iesācēju, MX Dāmu, MX 14+, MX 25+, MX 30+, MX 40+, MX 50+, MX 55+, MX Veterānu, Q Dāmu, Q Hobby, Q Amatieru, Q Veterānu, blakusvāģu Veterānu un blakusvāģu ar gaisa dzesēšanu klašu pārstāvji.

Daudziem no iepriekš minēto ieskaišu atlētiem šis būs 7. Junioru un Amatieru čempionāta sacensību posms,kas nozīmē, ka kopvērtējumu tabulās jau ir izkristalizējušies seriāla līderi un potenciālie čempioni. Kā ierasts, mazo censoņu klases nereti ir īpaši kupli pārstāvētas un konkurence bieži vien ir ļoti spēcīga, kas liek domāt, ka drīz šos spējīgos jauniešus mēs redzēsim startējam arī Latvijas čempionāta ieskaitē.

Latvijas čempionāta ietvaros startēs MX 85, MX 85 B, MX Junioru 2T, MX Junioru 4T, MX2, MX1, blakusvāģu Open un kvadru Open klašu atlēti.
 
Nedēļas nogales biļete ieejai sacensību norises teritorijā maksās 7 EUR, turpretī vienas dienas biļetes cena būs 5 EUR. Pensionāri un bērni varēs iegādāties vai nu divu dienu biļetes par 5 EUR vai arī vienas dienas biļeti 3 EUR vērtībā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam un cilvēkiem ar 1.grupas invaliditāti ieeja pasākumā būs bez maksas.
 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs