Rīgā -7°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 18. marts
Vārda dienas Adelīna, Ilona

Liepājā startēs "Cross Country" jaunā sezona

Pēc nepilnām divām nedēļām, 24. martā Liepājā, "Motoparks Lauma" moto kompleksā notiks Baltijas kausa pirmais posms un Latvijas kausa pirmais posms Cross Country (CC).

Latvijas Motosporta federācija (LaMSF) aicina visus sportistus gatavoties sacensībām, jo arī Liepājā sniegs kūst un laika prognozes sola piemērotas sacensību norisei.

LaMSF Enduro komisija vēlreiz vērš uzmanību uz galvenajām izmaiņām, kas šogad paredzētas Cross Country. Ar visām detaļām lūdzam iepazīties CC gada nolikumā, kas atrodams lamsf.lv/sporta-veidi/enduro/enduro-cross-country/dokumenti.

Esam veikuši būtiskas izmaiņas dalībnieku klasēs. Ir izveidota jauna klase A 18+ (Amatieri). Šajā klasē varēs startēt sportisti no 18 līdz 29 gadu vecumam, kuri vairs nedrīkst startēt C (Iesācēju) klasē un kuri vēl nav gatavi startēt kādā no augstākā līmeņa (“E”) klasēm. Šī klase ir izveidota, lai veidotu loģisku un pakāpenisku jauno sportistu izaugsmi. C klasē šogad vairs nedrīkst startēt sportisti, kuri pagājušajā un aizpagājušajā gadā šajā klasē bijuši augstāko vietu ieguvēji sezonas kopvērtējumā. A 18+ klases starta numuru foniem ir jābūt oranžiem ar melniem cipariem.

Ir ieviestas arī svarīgas izmaiņas Latvijas klubu komandu kausa (LKKK) noteikumos. Lai veicinātu mazo klubu un komandu piedalīšanos, komanda šogad varēs sastāvēt no 3 līdz 4 dalībniekiem, no kuriem 3 labākie individuālie rezultāti dos komandas ieskaites punktus.

Komandu cīņas prestiža celšanai visās trīs Enduro disciplīnās ir ieviesta maksa par komandu dalību LKKK. Šī maksa tiks novirzīta LKKK pirmo trīs vietu ieguvušo komandu prēmēšanai sezonas beigās.

Katra komanda var tikt izveidota saskaņā ar vienu no diviem zemāk aprakstītajiem variantiem, un katram no tiem ir cita pieteikuma maksa:

  • Komandas dalības maksa ir zemāka (sezonā 40 EUR, bet dalība tikai vienā posmā – 15 EUR) a.r noteikumu, ka visiem komandas dalībniekiem ir konkrētā kluba gada Enduro licences. Šādas komandas sezonas laikā drīkst mainīt dalībniekus. (CC gada nolikuma 2.9.1 punkts)
  • Dalības maksa ir augstāka (sezonā 60 EUR, bet tikai vienā posmā – 20 EUR), ja ne visiem dalībniekiem ir kluba gada enduro licences: vismaz diviem vienas komandas dalībniekiem ir jābūt konkrētā kluba gada enduro licencēm, bet pārējie var būt ar vienreizējām vai gada enduro individuālajām licencēm (nedrīkst būt ar cita kluba gada enduro licencēm). Šādas komandas sezonas laikā nedrīkst mainīt dalībniekus. (CC gada nolikuma 2.9.2 punkts)

Kluba komandas dalības maksu var veikt pirms sacensībām, sekretariātā. Ja klubs vēlas veikt samaksu ar pārskaitījumu, savlaicīgi pirms sacensībām kluba pārstāvim ir jāsūta e-pasts uz un jāprasa rēķins par komandas pieteikšanu LKKK. Pēc rēķina saņemšanas un kluba veiktās apmaksas maksājuma uzdevums ir jānosūta uz  un , lai komanda tiktu laicīgi piereģistrēta sacensībām.

Ir uzklausītas arī kvadraciklu braucēju vēlmes, un viņi drīkstēs ierasties uz sacensību reģistrāciju arī pēc solo klašu reģistrācijas. Konkrēti laiki tiks norādīti attiecīgajā sacensību nolikumā.

Atgādinājums tiem, kuri startēs ar vienreizējām licencēm! 

Neaizmirstiet laikus iegādāties apdrošināšanu, un izdrukāto polisi paņemt līdz uz sacensībām.  Apdrošināšanu var iegādāties licences.lv/insurance.

Lūdzam sportistus, kuri iegādāsies gada licenci, pieteikties un apmaksāt to laicīgi, vismaz trīs darba dienas iepriekš, pretējā gadījumā licence līdz sacensību sākumam, var nebūt izveidota bankas pārskaitījuma un datu apstrādes aizkavēšanās dēļ.

Atgādinājums vecākiem – Latvijas sacensībās 18 gadu vecumu nesasnieguša sportista vietā dokumentus paraksta kāds no vecākiem, aizbildnis vai viņu notariāli pilnvarots pārstāvis. Vienreizējas licences iegādes gadījumā jāuzrāda dokuments, kas apliecina vecāku vai aizbildņa piekrišanu.

Jebkādu neskaidrību vai papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Enduro komisijas vadītāju Kasparu Ērkuli, zvanot pa tālruni +371 22309446.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs