Rīgā 9°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 25. maijs
Vārda dienas Anšlavs, Junora

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Lijcs Krievijā sacenšas par uzvaru un saņem balvu par cīņassparu

  • Foto: Facebook.com/NikitaLijcsF4S
  • |
  • Publicēts 2019. gada 6. novembrī
  • 0 komentāri

Pagājušajā svētdienā Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notika viena no leģendārajām sacīkstēm "River Marathon Ice Race", kas pēc Krievijas tradīcijām bija šī gada noslēdzošās sacensības ātrumlaivām. Šogad ari Ņikita Lijcs piedalījas P750 katamarānu klasē, ekipāžā ar krievu pilotu, vienu no pasaulēs spēcīgākajiem šīs klases braucējiem, Dmitriju Krilovu.

Sacensības notika uz slavenās Ņevas upes un ietvēra divus posmus 20 kilometru distancē, katrs ar starta punktu gandrīz pašā Sanktpēterburas pilsētas centrā

Jau no paša sākuma Lijcs ar savu komandas biedru izrāvās vadībā un turēja savu pozīciju līdz brīdim, kad laivas dzinējam sāka zust jauda. Ekipāžai samazinot gaitu, neskatoties uz sarežģītajiem laikapstākļiem, izdevās atrisināt problēmu. Pa to laiku konkurenti jau bija "paskrējuši" garām, taču Ņikitam un Dmitrijam izdevās panākt parējas laivas un uzsākt jaunu cīņu par uzvaru. Diemžēl, nesasniedzot pirmā posmā pusi, problēma atkārtojās ar daudz nopietnākām sekām, kā dēļ ekipāža bija spiesta izstāties no sacensībām.

Tomēr apbalvošanas ceremonijā Ņikita Lijcs ar savu komandas biedru Dmitriju Krilovu, par neatlaidīgu cīņu un vēlmi uzvarēt, tika pagodināti ar Andreja Bernicina kausu, balvu par piemiņu vienam no labākajiem Krievijas ātrumlaivas pilotiem.

Komanda atzīst, ka lepojas ar šādu balvu un atgriezīsies sacīkstēs nākamajā gadā, lai atkal cīnīties par uzvaru.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs