Rīgā 24°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 12. maijs
Vārda dienas Ina, Ināra, Inārs, Valija

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

MXGP Latvijas posmu pārceļ uz 12. jūliju

  • AutoEuro | Foto: publicitātes
  • |
  • Publicēts 2020. gada 15. aprīlī
  • 0 komentāri

Ņemot vērā globālo situāciju saistībā ar COVID-19 pandēmiju, FIM Pasaules čempionāta motokrosā kalendārā tikušas veiktas izmaiņas, lai arī turpmāk nodrošinātu sacensību organizatoru, sportistu un fanu labklājību to norises laikā un mazinātu iespējamību veicināt vīrusa izplatību.

Infront Moto Racing kopā ar FIM, FIM Europe un vietējiem organizatoriem smagi strādā, lai saglabātu iepriekš izveidoto sacensību norises kalendāru pēc iespējas neskartāku, maksimāli izvairoties no datumu maiņas.

Viens no aktuālākajiem jaunumiem ietver MXGP Krievijas posma, iepriekš paredzētu 6. un 7. jūnijā, pārcelšanu uz 4. un 5. jūliju, un MXGP Latvijas posmu, kas līdz šim tika plānots 13. un 14. jūnijā, taču pēc FIM lēmuma tiks pārcelts uz 11. un 12. jūliju. Izmaiņas veiktas arī Itālijā plānoto posmu norises datumos, pārceļot tur gaidāmās sacīkstes uz jūlija vidu un oktobra sākumu.

Latvijā FIM Pasaules čempionāts motokrosā norisināsies jau vienpadsmito reizi, pulcējot spēcīgākos motokrosa braucējus no visas pasaules. FIM pārstāvji piebilda, ka, ņemot vērā šobrīd plosošos pandēmiju, šādās izmaiņas ir bijušas neizbēgamas un lūdz ikvienu pret veiktajām korekcijām izturēties ar sapratni.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs