Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 23. septembris
Vārda dienas Vanda, Veneranda, Venija

Sestdien Ainažos norisināsies Nacionālā kausa motokrosā ceturtais posms

14. jūlijā Ainažos, mototrasē “Cepļi”, notiks Nacionālā kausa motokrosā ceturtais posms. Līdz šim pirmie trīs etapi tikuši aizvadīti Pilsblīdenē, Staicelē un Saldū.

Visa čempionāta garumā pagaidām nepārspēts ir bijis Greg Laguta, kuram ikvienā posmā izdevies apsteigt konkurentus MX 50 Jaunāko klasē. Domājams, arī Ainažu posmā sāncenšiem nāksies pasvīst, lai apsteigtu jauno censoni. MX 50 Vecāko vidū spraiga spēkošanās līdz šim noritējusi starp Eimantas Cepulis un Tomu Dankertu, tādēļ arī šajā klasē varam cerēt uz galvu reibinošiem finālbraucieniem. MX 65 un MX 85 ieskaitēs izteikti dominantu līderu pagaidām nav – ikviens atlēts ir potenciālais laureāts un ir spējīgs patīkami pārsteigt līdzjutējus.

Kā ierasts, viskuplākais dalībnieku pulks gaidāms MX B un MX C ieskaitēs, kur nereti par meistarīgākā sportista titulu spēkojas pat 40 braucēju katrā klasē! Līdz šim uzvaras laurus no abām pieminētajām spēcīgākajā B klasē ir plūkuši Ričards Kursītis un Mareks Zolmanis, tādēļ intriga tikai pieaug – kurš no sportistiem izcīnīs uzvaru šajā nedēļas nogalē?
 
“Cepļi” ir jaukta seguma trase, kas nozīmē, ka sportistu meistarība tiks testēta dažādos apstākļos, smiltij mijoties ar granti un mālu. Tā kā laika prognoze solās būt labvēlīga, varam cerēt uz lielisku nedēļas nogali un sportiskām aktivitātēm labvēlīgu laiku.
 
Ieejas maksa pasākuma norises teritorijā būs 3 EUR, savukārt bērniem līdz 12 gadiem un personām ar invaliditāti biļetes tiks izsniegtas bez maksas.
 
 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs