Rīgā 22°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 21. septembris
Vārda dienas Mariss, Matīss, Modris

Šīs nedēļas nogalē skijoringa sezonas fināls Cēsīs

  • Kaspars Kuļikovs, LaMSF ģenerālsekretārs
  • |
  • Publicēts 2018. gada 7. martā
  • 0 komentāri

Svētdien, 11.martā notiks noslēdzošās Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā sacensības, aizvadot nu jau astoto sacensību seriāla posmu. Sacensības norisināsies Cēsīs, Pirtsupītes gravā. Sacensību starti no plkst. 10:00. Pasākuma organizators Latvijas Motosporta federācija sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību.

Skijorings, kā viens no Latvijas populārākajiem ziemas sporta veidiem, ir motosporta disciplīna, kas veidota pēc motokrosa sacensību principa, kur ekipāža – motociklists un slēpotājs – brauc apļveida trasē. Sacensības notiek brīvā dabā uz sniega seguma trasē, izmantojot mērenu reljefu sauszemē vai uz aizsalušas ūdenskrātuves. Skijorings pēc savas būtības ir tautas sporta veids, kas sniedz iespēju ikvienam interesentam izmēģināt savus spēkus Mazajā un Lielajā tautas klasē. Paralēli skijoringa sacensībām norisināsies arī Latvijas čempionāts ziemas motokrosā ar solo motocikliem bērniem un pieaugušajiem un kvadracikliem, kas tradicionāli pasākumam piesaista aptuveni 200 sportistus un to pavadošās personas.

Tā kā skijoringa sacensības notiek sporta sezonas klusajā periodā, atraktīvā veidā un brīvā dabā, tās piesaista lielu skatītāju uzmanību. Sacensības ir publisks bezmaksas pasākums ikvienam skatītājam. Vēršam uzamnību, ka šādiem pasākumiem tiek piesaistīti vairāki simti cilvēku, kas pašvaldības apkārtnei dod pozitīvu ekonomisko efektu.

Cēsu sacensību rezultātus tiešsaitē būs iespējams vērot www.results.lv

Atgādinām, ka šogad jau aizvadīti seši sacensību posmi – Stāmerienā, Ropažos, Neretā, Ērgļos, Alūksnē un Smiltenē, bet septītais posms paredzēts 10.martā Madonā. Kopvērtējums pēc aizvadītajiem posmiem pieejams MyLaps sistēmā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs