Rīgā -3°C
Sekojiet ziņām
sestdiena 17. februāris
Vārda dienas Donats, Konstance, Donāts

Smeceres silā startēs Baltijas, Latvijas un Lietuvas enduro čempionātu sezona

  • Luīze Mīkstā, LaMSF
  • |
  • Publicēts 2017. gada 8. jūnijā
  • 0 komentāri

Nākamās nedēļas nogalē, 17. un 18. jūnijā Madonā, Smeceres sila trasē norisināsies Baltijas, Latvijas un Lietuvas enduro čempionātu pirmais posms.

Sacensību organizators Romāns Ērkulis atklāj, ka uz šīm grandiozajām divu dienu enduro sacensībām ir uzaicināti sportisti no Čehijas, Polijas un Zviedrijas.

"Varbūt atbrauks, varbūt ne," stāsta R.Ērkulis. "Sūtījām aicinājumu arī Krievijas sportistiem. Šoreiz enduro bāze būs Madonas centrā, reģistrācija notiks Madonas administratīvajā ēkā. Sacensību starts un finišs būs pilsētas centrā."

Runājot par trasi, viņš saka: "Trase ir pārveidota par 80%, salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Kopējais trases garums ir 90 km. Daudz mazāk ir grants ceļi. Ļoti interesants ir dabas reljefs, dažādie pauguri, pa kuriem būs jābrauc gan augšā, gan lejā. Vēl ir trīs sarežģīti ātruma testi. Viens ir krosa tests, tā garums 2 km. Otrs krosa enduro tests būs 3 km un trešais enduro tests – 4.2 km, kas ir sarežģīts. Pārbraucieni būs pa mazajiem celiņiem, pļavām. Tie būs daudz grūtāki un prasīs daudz izturības, jo vairāk vedīs pa elektrolīniju stigām. Skatītāji vienkop varēs redzēt divus testus. Arī trešais tests ir viegli atrodams, tas būs Sauleskalnā. Viss vienuviet, kompakti."

Sacensību organizatori ir padomājuši arī par to, lai dalībniekiem, līdzjutējiem un skatītājiem viss būtu pieejams: veikali, kafejnīcas, kur pēc sacensībām pasēdēt un paēst vakariņas. Arī apbalvošana notiks centrā. "Visi laipni gaidīti! Tiekamies Madonā," tā Romāns Ērkulis.

Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionātu otrais posms enduro gaidāms 15. un 16. jūlijā Kuldīgā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs