Rīgā 5°C
Sekojiet ziņām
sestdiena 7. decembris
Vārda dienas Anta, Antonija, Dzirkstīte

Startējot 192 sportistiem, Ķegumā aizvadīts Nacionālā kausa motokross

  • Teksts: LaMSF | Foto: Olafs Ezertēvs
  • |
  • Publicēts 2019. gada 14. augustā
  • 0 komentāri

Sestdien, 10. augustā "Zelta Zirga" mototrase Ķegumā uzņēma Nacionālā kausa motokrosā piekto posmu. Šīs bija līdz šim otras apmeklētākās 2019. gada sezonas Nacionālā kausa sacīkstes, dalību ņemot 192 sportistiem.

Sacensību dienas ātrākajā klasē MX A uzvaru svinēja Kārlis Kalējs, kuram sekoja Gleb Shevchenko un Arnolds Sniķers. MX B ātrākais izrādījās Raimonds Kurtišs, apsteidzot Mārci Freimani un Edgaru Rutki, savukārt MX C ieskaitē uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Raivis Krastiņš, aiz viņa – Kristaps Kalējs un Arnis Krūmiņš. Reinis Freimanis izcīnīja uzvaru MX D klasē, 2. un 3. vietā ierindojoties Tomam Gulbim un Jurijam Žižkunam.

MX50 Jaunāko ieskaitē jauno censoņu vidū izcēlās Rainers Grasis, kurš apsteidza tuvākos konkurentus Mārtiņš Cīrulis un Patriks Cīrulis. Vecāko ieskaite uzvaras laurus plūca Artūrs Vinters, pēc viņa – Aston Allas un Rojus Zaborskis. MX65 Jaunāko vidū spēcīgākais bija Eimantas Cepulis, 2. un 3. vietu izcīnot Aleksam Grinjo un Tomam Dankertam. Ričards Alens Gaļcins uzvarēja Vecāko ieskaitē, kur viņam sekoja Alberts Knapsis un Emīls Ivanovs. MX85 Jaunāko vidū ātrākie trīs braucēji bija Uldis Freibergs, Rolands Bogdanovičs un Valters Grūbe, savukārt Vecāko ieskaitē goda pjedestālu ieņēma Kirils Maslovs, Mārtiņš Platkēvičs un Kristofers Kauliņš. MX Mini klases ietvaros uzvaru svinēja Ainārs Karro, kurš apsteidza Edgaru Upīti un Tomu Binovski.

Sacensību organizators Kristers Serģis izteica pateicību savai komandai par veiksmīgo darbību, atbalstītājiem un īpaši Kristeram Teko, Dāvim Ivanovam un SiA “Monum” par lielisko trases sagatavošanu.

“Domāju, ka ņemot vērā aizvadīto dienu laikapstākļus un stripro lietu, izdevās trasi sagatavot gana labi, lai jau sestdienas rītā sportisti varētu startēt. Neraugoties uz bažām par pārmērīgi dubļainu trasi, pateicoties trases sagatavošanas komandai izdevās lieliska sacensību diena. Netika gūtas daudz traumu, un dalībnieku skaits bija pārsteidzoši liels. Paldies visiem, kuri nenobijās no šķietami sliktajiem laikapstākļiem un ieradās uz Nacionālā kausa posmu Ķegumā!” pēc aizvadītās sacesību dienas sacīja Serģis.

Foto galerijas: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1221315801382113&id=346866892160346 un https://failiem.lv/u/mtp9ja55

Nākamais Nacionālā kausa posms gaidāms 14. septembrī Madonā. 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs