Rīgā 21°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 17. augusts
Vārda dienas Oļegs, Vineta

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Stupelis un Daiders kāpj uz pjedestāla pasaules čempionāta posmā Čehijā (+video)

  • AutoEuro | Foto: sbrmx.nl
  • |
  • Publicēts 2018. gada 15. maijā
  • 0 komentāri

Iepriekšējās nedēļas nogalē Čehijā notika pasaules čempionāta piektā posma sacensības blakusvāģu motokrosā, uz pjedestāla kāpjot gan Kaspara Stupeļa, gan Laura Daidera ekipāžām.

Kvalifikācijā Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis, kurus šogad nomoka savainojumi, ierindojās otrajā pozīcijā A grupā, kamēr Kerts Variks un Lauris Daiders bija ceturtie B grupas cīņā.

Abos finālbraucienos Karmolinas trasē pārākie izrādījās sezonas līderi Marvins Vanlušens un Bens van den Bogārts, kuri arī kļuva par posma uzvarētājiem. Divos braucienos vienas "Grand Prix" ietvaros šī ekipāža triumfēja pirmo reizi.

Lielisks sniegums arī Baksam un Stupelim, kuri abas reizes finišēja otrie, ieņemot otro vietu arī posma summā.

Tikmēr Variks un Daiders, lai gan pirmajā braucienā bija vien septītie, otrajā jau finišēja trešie. Vienāds punktu skaits summā izrādījās trim ekipāžām, bet trešā vieta, vērtējot izcīnītās vietas, pienācās Varikam ar Daideru, kuri uz pjedestāla šādā ekipāžas sastāvā kāpa pirmo reizi.

Čehijas posma kopvērtējums:

01. 09. Marvin Vanluchene-Ben van den Boogaart BE-NL VMC-Zabel 50
02. 82. Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP-Zabel 44
03. 15. Kert Varik-Lauris Daiders EE-LV WSP-Husqvarna 34
04. 05. Koen Hermans-Nicolas Musset NL-FR WSP-Zabel 34
05. 02. Valentin Giraud-Johnny Badaire FR-FR WHT-Husqvarna 34
06. 04. Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP-Husqvarna 30
07. 14. Riku Kunnas-Lari Kunnas FI-FI WSP-KTM 26
09. 11. Davy Sanders-Andres Haller BE-DE WSP-Zabel 24
08. 85. Arne Dierckens-Luc Rostingt BE-FR WSP-Zabel 23
10. 12. Gert van Werven-Jens Mans NL-BE WSP-TM 21
12. 30. Benjamin Weiss-Patrick Schneider AT-AT VMC-Zabel 20
11. 10. Julian Veldman-Glenn Janssens NL-BE WHT-Husqvarna 20
13. 07. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP-MEGA 18
14. 24. Marco Heinzer-Ruedi Betschart CH-CH VMC-KTM 13
16. 32. Hotmar Pozzi-Simon Walti IT-CH WSP-Husqvarna 10
15. 17. Christophe Cuche-Stefan Forster CH-DE VMC-KTM 9
17. 08. Brett Wilkinson-Lars de Laat GB-NL WSP-Zabel 7
18. 21. Justin Keuben-Dion Rietman NL-NL VMC-Zabel 5
19. 38. Zeno Compalati-Lemuel Ravera IT-IT WSP-Zabel 5
20. 101. Petr Kolenchik-Matej Hejhal CZ-CZ WSP-Zabel 5
21. 54. Pavel Hroch-Martin Hroch CZ-CZ WSP-Zabel 4
22. 19. Kristof Santermans-Kostas Beleckas BE-LT WSP-Zabel 3
23. 16. Andreas Clohse-Han van Hal BE-NL WSP-KTM 2
24. 110. Jake Brown/Zac Snell GB-GB WSP-Zabel 1
25. 37. Lukas Pudlo-Radek Viton CZ-CZ WSP-MEGA 0
26. 48. Jan Boukal-Pavel Boukal CZ-CZ WSP-Zabel 0
27. 80. David Bolliger-Meinrad Schelbert CH-CH VMC-KTM 0
28. 49. Joachim Reimann-Philipp Reimann DE-DE WSP-Zabel 0
29. 56. Fabian Hofman-Cornelio Dorig CH-CH WSP-KTM 0
30. 25. George Kinge-David Keane GB-GB VMC-Zabel 0

Pasaules čempionāta kopvērtējums:

01. 9 Marvin Vanluchene-Ben van den Boogaart BE-NL VMC-Zabel 226
02. 5 Koen Hermans-Nicolas Musset NL-FR WSP-Zabel 194
03. 2 Valentin Giraud-Elvijs Mucenieks FR-LV WHT-Husqvarna 137
04. 111 Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP-Zabel 136
05. 15 Kert Varik-Lauris Daiders EE-LV WSP-Husqvarna 132
06. 82 Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP-Zabel 127
07. 4 Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP-Husqvarna 126
08. 10 Julian Veldman-Glenn Janssens NL-BE WHT-Husqvarna 107
09. 14 Riku Kunnas-Lari Kunnas FI-FI WSP-KTM 105
10. 7 Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP-MEGA 99
11. 11 Davy Sanders-Andres Haller BE-DE WSP-Zabel 92
12. 8 Brett Wilkinson-Daniel Chamberlain GB-GB WSP-Zabel 85
13. 85 Arne Dierckens-Luc Rostingt BE-FR WSP-Zabel 84
14. 30 Benjamin Weiss-Patrick Schneider AT-AT VMC-Zabel 80
15. 12 Gert van Werven-Jens Mans NL-BE WSP-TM 80
16. 19 Kristof Santermans-Kostas Beleckas BE-LT WSP-Zabel 80
17. 24 Marco Heinzer-Ruedi Betschart CH-CH VMC-KTM 37
18. 38 Zeno Compalati-Lemuel Ravera IT-IT WSP-Zabel 32
19. 21 Justin Keuben-Dion Rietman NL-NL VMC-Zabel 30
20. 54 Pavel Hroch-Martin Hroch CZ-CZ WSP-Zabel 29
21. 17 Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC-KTM 28
22. 112 Jarno van den Boomen-Kenny van Gaalen NL-NL WSP-Zabel 25
23. 49 Joachim Reimann-Philipp Reimann DE-DE WSP-Zabel 24
24. 16 Andreas Clohse-Han van Hal BE-NL WSP-KTM 16
25. 101 Petr Kolenchik-Matej Hejhal CZ-CZ WSP-Zabel 13
26. 20 Guennady Auvray-Rodolphe Lebreton FR-FR WSP-Zabel 13
27. 32 Hotmar Pozzi-Simon Walti IT-CH WSP-Husqvarna 10
28. 23 Nick Janssens-Glenn Janssens BE-BE VMC-Zabel 9
29. 26 Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP-Zabel 9
30. 90 Michael Hodges-Charlie Ide GB-GB WSP-Zabel 7
31. 25 George Kinge-David Keane GB-GB VMC-Zabel 6
32. 124 Romaric Chanteloup-Josselyn Chanteloup FR-FR WSP-KTM 6
33. 171 Bjorn Roes-Dagwin Sabbe NL-BE WSP-Zabel 5
34. 48 Jan Boukal-Pavel Boukal CZ-CZ WSP-Zabel 4
35. 56 Fabian Hofman-Cornelio Dorig CH-CH WSP-KTM 4
36. 271 Tomas Baltusis-Tadas Natka LT-LT WSP-Husqvarna 3
37. 89 Remo Inderbitzin-Martin Betschart CH-CH VMC-Yamaha 3
38. 58 Kevin Cordeau-Dylan Cordeau FR-FR WSP-Zabel 2
39. 41 Litauras Variakojis-Jānis Paipals LT-LV WSP-Husqvarna 2
40. 110 Jake Brown/Zac Snell GB-GB WSP-Zabel 2
41. 69 Joosep Hansar-Arno Peever EE-EE VMC-KTM 1

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs