Rīgā 9°C
Sekojiet ziņām
otrdiena 22. maijs
Vārda dienas Emīlija

Tapusi filma par Paula Jonasa ceļu pretī pasaules čempiona titulam

  • Juris Dargēvičs | Foto: publicitātes
  • |
  • Publicēts 2017. gada 6. decembrī
  • 0 komentāri

Jau šomēnes pirmizrādī piedzīvos sporta žurnālista Dāvida Ernštreita veidotā dokumentālā filma par motosportista Paula Jonasa ceļu uz vēsturisko panākumu - pasaules motokrosa čempiona titula izcīnīšanu MX2 klasē 2017. gada sezonā.

"Man ir ļoti liels prieks paziņot, ka tapusi filma par mani un manu ceļu līdz čempiona titulam," sociālajos tīklos šodien vēsta filmas galvenais varonis Pauls Jonass. "Ar nepacietību gaidu pirmizrādi un ceru, ka jums patiks!"

Filma "Pauls no Kalvenes" pirmsizrādi piedzīvos sportista dzimtās Kalvenes kultūras namā šī gada 14. decembrī plkst. 19:00. Pirms un pēc seansa tikšanās ar filmas veidotājiem - režisoru Dāvidu Ernštreitu un operatoru Mārtiņu Šalmi.

"Jau nofilmējot pirmās epizodes, man bija skaidrs, ka filmas pirmizrādei jānotiek Kalvenē - vietā, kur veidojies Jonasu ģimenes spēks," izsakās filmas režisors Ernštreits. "Filmas stāsts par ģimenē ieliktām vērtībām, pastāvīgu attīstības ceļu un ziedošanos. Apsēstību par pilnveidošanās un progresa ideju. No pirmajiem nobrauktajiem metriem piemājas pļavā Kalvenē līdz motokrosa virsotnei - pasaules čempiona titulam. Šo stāstu centos radīt kā kārtējo apliecinājumu mūsu tautas spēkam - arī puika no Kalvenes var būs labākais pasaulē!"

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs