Rīgā 8°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 24. septembris
Vārda dienas Agris, Agrita

Uz Latvijas populārākā sportista titulu pretendē P.Jonass, A.Ļebedevs un A.Baumanis

  • Juris Dargēvičs | Foto: Olimpiade.lv
  • |
  • Publicēts 2017. gada 5. decembrī
  • 0 komentāri

Balsojumā par Latvijas gada populārākā sportista titulu iekļauti trīs motoru sporta pārstāvji - tie ir motokrosa braucējs Pauls Jonass, spīdvejists Andžejs Ļebedevs, kā arī rallijkrosa pilots Artis Baumanis.

Portāls "Delfi" sadarbībā ar "Latvijas Gada balva sportā" rīkotājiem pirmdien, 4. decembrī uzsāka tradicionālo līdzjutēju balsojumu par 2017. gada Latvijas populārāko sportistu.

Starp 13 balsojumā iekļautajiem sportistiem arī 2017. gada pasaules motokrosa čempions MX2 klasē Pauls Jonass, Eiropas čempionāta pirmās vietas ieguvējs spīdvejā Andžejs Ļebedevs, kā arī Eiropas rallijkrosa vicečempions "Super 1600" klasē Artis Baumanis.

Pirmās kārtas balsojums risināsies līdz 20. decembrim portālā www.delfi.lv

Līdzjutēji finālbalsojumam, kas notiks "Latvijas Gada balva sportā 2017" svinīgajā ceremonijā, izvirzīs trīs sportistus. Balsojums notiks 21. decembrī no plkst. 21:00 LTV tiešraides laikā.

Pauls Jonass, Andžejs Ļebedevs un Artis Baumanis pretendēs arī uz "Latvijas Gada balvu sportā" nominācijā "Labākais Latvijas tehnisko sporta veidu sportists".

Nominācijai "Gada sporta notikums" izvirzīts rudenī Rīgā, Biķernieku trasē notikušais FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms, ko organizē Raimonds Strokšs ar savu komandu.

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs