Rīgā 11°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 21. jūlijs
Vārda dienas Meldra, Meldris, Melisa

Valentīns Žirū smagi cietis negadījumā blakusvāģu sacīkstēs

  • AutoEuro | Foto: Monta Tiltiņa
  • |
  • Publicēts 2019. gada 9. jūlijā
  • 0 komentāri

Svētdien notikušajā pasaules čempionāta posmā blakusvāģu motokrosā Nīderlandē smagu negadījumu piedzīvoja Elvija Mucenieka bijušais pilots Valentīns Žirū, kurš pēc notikušā, iespējams, vairs nevarēs staigāt.

Kritiena rezultātā otrajā finālbraucienā Žirū sadragāts D12 mugurkaula skriemelis, lauztas četras ribas un caurdurta plauša. Ārsti prognozē, ka sportists nebūs spējīgs atgūt kustību funkciju kājās.

"Visi zina, ka motokross ir bīstams sporta veids un daudz kas var notikt vienā sekundē," vēsta motokrosa klubs "x99/Slīterāni". "Visi vienmēr cer uz to labāko un lūdz, lai mūsu puiši un meitas no trases nobrauc sveiki un veseli, bet ik pa laikam notiek negaidītais. Kā komanda mēs esam piedzīvojušas vairākas nelaimes ar mūsu Dzelzs Vīru - Elviju (kurš laimīgā kārtā vienmēr ir uzvarējis dzīves mestos izaicinājumus), bet šoreiz traģēdija ir notikusi Valentīna Žirū un viņa ģimenes dzīvē. Aizvadītajā Pasaules čempionāta blakusvāģiem posmā, 2. brauciena startā Valentīns piedzīvoja smagu kritienu, kā rezultātā tika lauzts mugurkauls. Lai arī ārsti nav pārāk optimistiski šobrīd, mēs ticam, ka arī šo cīņu Valentīns var uzvarēt, tikai viņam ir nepieciešama mūsu palīdzība, lai to izdarītu. Kā daļa no blakusvāģu ģimenes, mēs vēlamies lūgt fanus un atbalstītājus ziedot Valentīna atlabšanai, lai mēs atkal varētu viņu redzēt ar augsti paceltām rokām, svinot uzvaru šajā cīņā. Par vienu eiro Jūs varat nopirkt saldējumu karstā vasaras dienā vai palīdzēt vīram, kas Jums ir sagādājis adrenalīnu un prieku, vērojot viņu trasē."

Ziedot Valentīna Žirū ārstēšanai iespējams šeit: https://bit.ly/32jglVN

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs