Rīgā 21°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 15. jūlijs
Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Vilemsens/Stupelis uzvar sezonas pirmajās sacīkstēs

  • Teksts: Juris Dargēvičs | Foto: Ralf van Kessel
  • |
  • Publicēts 2020. gada 18. februārī
  • 0 komentāri

Nedēļas nogalē savas pirmās kopīgās sacensības šajā sezonā aizvadījusi blakusvāģu motokrosa ekipāža Daniels Vilemsens un Kaspars Stupelis, kuri apvienojušies vienā komandā pēc daudzu gadu pārtraukuma.

Sezonas pirmās blakusvāģu sacensības risinājās Nīderlandē, De Kempenes mototrasē. Uz starta stājās vairākas ekipāžas, kas piedalās pasaules čempionātā. 

Abos braucienos Vilemsenam/Baksam bija jāstartē no pirmās pozīcijas un abas reizes tajā arī izdevās sasniegt finišu. Gan pirmajā, gan otrajā braucienā sportisti izcēla startus un veiksmīgi atvairīja Etjēna Baksa/Nikolā Musē ekipāžas uzbrukumus.

Stupeļa iepriekšējo sezonu komandas biedrs Bakss pirmajā braucienā atradās otrajā vietā un jau bija pietuvojies līderiem, kad pēdējā aplī tehnisku problēmu dēļ izstājās. Otrajā braucienā viņa uzbrukumi Vilemsenam jau bija aktīvāki, taču nesekmējās un nācās finišēt otrajā vietā. Kopsummā gan Bakss/Musē palika vien devītie.

Kamēr Vilemsens/Stupelis svinēja pārliecinošu uzvaru ar maksimālo punktu skaitu, bet otro vietu ieņēma holandietis Džastins Keubens, kurš šogad apvienojis spēkus ar lietuvieti Kostu Belecku.

Nīderlandes atklātais čempionāts ("ONK Sidecars Masters") šogad startēs ar sacensībām 1. martā un kopumā sastāvēs no septiņiem posmiem, noslēdzoties 18. jūlijā. Savukārt pasaules čempionāts blakusvāģu motokrosā iesāksies 19. aprīlī Osā, Nīderlandē, kopumā šogad notiks 11 posmi, taču Latvija šoreiz nevienu no tiem neuzņems.

Rezultāti:

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs