Rīgā 23°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 18. jūnijs
Vārda dienas Alberts, Madis

Zorģos tiks noskaidroti visi L.A.M.A. motokrosa sezonas čempioni

  • Māris Balodis, biedrība L.A.M.A.
  • |
  • Publicēts 2017. gada 14. septembrī
  • 0 komentāri

Jau šinī nedēļas nogalē, vienā no labākajām trasē Latvijā, Iecavas novada, Zorģos, Latsvillas moto trasē norisināsies MOTUL lielās balvas izcīņa un L.A.M.A. motokrosa turnīra fināls, uz ko tiek aicināts ikviens sportists, līdzjutējs vai vienkārši tie, kuriem gribas labi pavadīt laiku, fantastiskā pasākumā.

Par godu, L.A.M.A. desmitajai sezonai, tiks organizēts goda aplis pirms dalībnieku sanāksmes! Tiek aicināti visi dalībnieki piedalīties goda aplī un izjust kopības sajūtu! Neaizmirstam komandu un valstu karogus, jo ar tiem viss būs vēl krāšņāk un jaudīgāk. Tāpat dienas gaitā izklaides skatītājiem, skatītāju un bērnu skrējieni, moto veikali, bufete un laba mūzika!

Laipni gaidīts ikviens sportists, liels vai mazs, jo L.A.M.A. turnīrā klašu sadalījums ir veidots tā, lai katram ir iespēja cīnīties ar sev līdzīgu, lai ir vēlme atīstīt sevi un augt sportā kurš aizrauj!

Klases šim posmam: Q Open,Retro,Dāmas, 100 Pluss, Iesācēji, Open F, 2T, 15+, 30+, 40+, 50+, Q50 Rūķi, Q 50, Q Ķīna, Q100, Q Juniori, 50cc, 65cc, 85cc.

Q Open klasei, pateicoties cilvēkiem, kuri vēlais lai šī klase būtu, viss notiek un katram, kurš piedalīsies šinī klasē, izies uz starta abos braucienos, apbalvošanā, būs iespējas tikt pie 100,- eur, pie šādas naudas summas būs iespēja tikt pat 3 dalībniekiem izlozes veidā, neatkarīgi no ieņemtās vietas.

Komandu un individuālajos vērtējumos lielāko daļu klasēs vēl nav zināmi L.A.M.A. turnīrsa čempioni, tas viss noskaidrosies Zorģos, kas sola ļoti spraigas cīņas!

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs