Rīgā 23°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 18. jūnijs
Vārda dienas Alberts, Madis

Jaunākie un jaudīgākie Mercedes-Benz automobiļi "StarExperience Roadshow 2017" Rīgā

  • Iveta Kaminska
  • |
  • Publicēts 2017. gada 17. augustā
  • 0 komentāri

Šonedēļ Eiropas turnejas ietvaros Rīgā ieradies Mercedes-Benz StarExperience Roadshow „Feel Inteligent Drive” 2017, kura laikā iespēja klātienē redzēt un izmēģināt jaunākos Mercedes-Benz meistardarbus, kā arī pieredzējušu Mercedes-Benz Driving Events braukšanas treneru vadībā iepazīt inteliģentās braukšanas vadības sistēmas, apgūt drošas braukšanas prasmes, kā arī atklāt AMG modeļu spektra jaudīgo dinamiku.

Mercedes-Benz StarExperience Roadshow moto šogad aicina izbaudīt inteliģento vadību vai Feel Intelligent Drive. Trīs dienas no 15. līdz 17. augustam Biķernieku trasē par to var pārliecināties Domenikss klienti un sadarbības partneri, kā arī mediju pārstāvji.

Šogad īpaša uzmanība tiek pievērsta inteliģentās vadības sistēmām. Mercedes-Benz Driving Events pieredzējušie instruktori izstrādājuši dažādu braukšanas vingrinājumu kompleksu, iepazīstinot ar revolucionārajām inteliģentās braukšanas vadības sistēmām un drošas braukšanas priekšrocībām.

Šogad Mercedes-AMG svin savu 50. gadu jubileju. Godinot šo notikumu Mercedes-Benz radījis ekskluzīvo piecdesmito modeli, paplašinot AMG GT sporta automobiļu saimi un Roadshow ietvaros prezentējot jauno Mercedes-AMG GT C. Pasākuma laikā iespējams apskatīt jauno S-Klasi un E-Klasi, kā arī Plug-In hibrīdus, izbaudot elektro braukšanas piedzīvojumu.

Pirmās divas pasākuma dienas tika veltītas vieglajiem automobiļiem, savukārt pēdējā diena veltīta Mercedes-Benz kravas un pasažieru mikroautobusiem – Sprinter 4x4, Vito Marco Polo, V-Klase, iepazīstot šī segmenta plašo produktu klāstu un pārliecinoties braukšanas vingrinājumu trasē par to daudzpusīgo funkcionalitāti.

No 10. līdz 29.oktobrim Mercedes-Benz StarExperience Roadshow apceļos 13 dažādas pasaules valstis, iegriežoties Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Ukrainā, Rumānijā, Ungārijā, Slovākijā, Horvātijā, Slovēnijā, Serbijā, Maķedonijā un Bulgārijā. 

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs