Rīgā 23°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 18. jūnijs
Vārda dienas Alberts, Madis

Babris triumfē Latvijas BMX kausa kopvērtējumā

  • Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF)
  • |
  • Publicēts 2017. gada 12. septembrī
  • 0 komentāri

Vecpiebalgas trasē ar trešā posma sacensībām noslēgusies Latvijas BMX kausa izcīņa. Par elites un junioru apvienotās grupas posma un kopvērtējuma uzvarētāju kļuva “MŠA – Valmieras puikas/ AKSSC” sportists Helvijs Babris.

Latvijas BMX kauss šajā sezonā tika rīkots trijos posmos sezonas otrajā daļā. Sacensības notika Saldus, Madonas un Vecpiebalgas BMX trasēs. Ātrākie braucēji tika noskaidroti kopumā 11 dažādās vecuma un meistarības grupās. Noslēdzošais posms aizvadītās nedēļas sestdienā notika Vecpiebalgas trasē.

Elites grupā gan posmā, gan arī kopvērtējumā uzvarēja “MŠA – Valmieras puikas/ Augstas klases sportistu sagatavošanas centra” sportists Helvijs Babris. Otrais Vecpiebalgā bija Ansis Uškaurs no “Rīgas Favorīts/ RRS”), bet trešā vieta Eduardam Novadam (“Ozolēni/ Saldus”). Arī kopvērtējumā otrais bija Uškaurs, bet trešais Novads.

B15+ grupā jauniešiem finālā uzvaru izcīnīja Ventspils “Spars” kluba sportists Markuss Valdmanis, otro vietu ieguva mājinieku kluba pārstāvis Rinalds Jānis Kārkliņš, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Valdmaņa kluba biedrs Rolands Pommers. Kopvērtējumā 1. Valdmanis, 2. Justs Lapiņš (“Rīgas Favorīts/ RRS”), 3. Pommers. 

Izmantotais resurss:
Latvijas Riteņbraukšanas federācija

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs