Jurgenai astotā vieta Beļģijas jaunatnes tūres kopvērtējumā

• Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF)
  • |
  • Publicēts 2018. gada 11. jūlijā
  • 0 komentāri

Aizvadītas “Belgium Youth tour” sacensības šosejas riteņbraukšanā. Junioru meiteņu grupas kopvērtējumā no Latvijas sportistēm labāko rezultātu sasniedza Santa Sanija – Jurgena, kura izcīnīja augsto astoto vietu.

Jau vēstījām par Latvijas junioru, jauniešu un meiteņu grupu braucēju rezultātiem Beļģijā, kur norisinājās prestižās Beļģijas jaunatnes tūres sacensības. No Latvijas tajās piedalījās kopumā astoņas riteņbraucējas.

Junioru meiteņu grupas kopvērtējumā visaugstāk no mūsu meitenēm ierindojās “Dobeles dzirnavnieks/ Feel Free” komandas sportiste un Ķekavas novada sporta skolas audzēkne Santa Sanija Jurgena, kura 44 meiteņu konkurencē izcīnīja astoto vietu. Santa nopelnīja 264 punktus. Uzvarēja lietuviete Akvile Gedraitite (297 punkti). No pārējām Latvijas juniorēm Līna Svarinska (“Belo CP/ RRS”) ieņēma 27. vietu. Viņas komandas biedrenei Eniai Kaņepējai 39. pozīcija, kamēr Dobeles sporta skolas riteņbraucēja Megana Grīslīte bija 40. Sacensības uzsāka arī Grīslītes komandas biedrene Sabīne Kauņecka.

U17 vecuma grupā jaunietēm Kitija Siltumēna (“RRS/ Purvciems”) 53 meiteņu konkurencē ieņēma 37. vietu, iekrājot 186 punktus. Sacensības iesāka arī Marta Petkus (RK “Liepāja”/ Dobeles sporta skola).