Rīgā 8°C
Sekojiet ziņām
ceturtdiena 15. novembris
Vārda dienas Leopolds, Unda, Undīne

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Latvijas Nacionālā izlase ar Blūmu un Pētersonu, bet bez Liepiņu uzsāk sacensības Turcijā

  • Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) | Foto: Agnis Melderis
  • |
  • Publicēts 2018. gada 14. septembrī
  • 0 komentāri

Šodien Turcijā sākas trīs dienu garais UCI 2.2 kategorijas velobrauciens “Tour of Cappadocia”, kurā sešu sportistu sastāvā startē arī Latvijas Nacionālā izlase. Dalībnieku vidū arī abi mūsu valsts labākie kalnu riteņbraucēji Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons, kamēr traumas dēļ uz starta neredzēsim Emīlu Liepiņu.

Trenera Toma Flakša vadībā uz Turciju devušies seši Latvijas riteņbraucēji. Nepilna mēneša garumā mūsu riteņbraucēji piedalīsies UCI kategorijas šosejas un MTB XCO krosa sacensībās.

Uz Turciju devušies trīs komandas “Rīga” riteņbraucēji – Ēriks Toms Gavars, Kristers Ansons un Krustaps Pelčers. Dalībnieku vidū būs arī Deins Kaņepējs un abi vadošie Latvijas kalnu divriteņu braucēji – Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms. Gan Arnis, gan arī Mārtiņš piedalīsies arī MTB XCO krosa sacensībās. Traumas dēļ pēdējā brīdī no dalības sacensībās atteikties bija spiests lielisku sezonu aizvadošais Emīls Liepiņš.


Sodien Nevsehiras pilsētiņā tiek aizvadīts trīs dienu garā velobrauciena “Tour of Cappadocia” pirmais posms. Tajā jāveic 112 kilometru gara distance ar trim izteiktiem kāpumiem tās laikā. Šajā velobraucienā startē virkne kontinentālo komandu, valstu izlases un klubu komandas.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs