Rīgā 11°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 21. jūlijs
Vārda dienas Meldra, Meldris, Melisa

"Vivus.lv MTB maratona" Talsu posmā tiks noskaidroti Latvijas čempioni

  • Teksts un foto: Latvijas Riteņbraukšanas federācija
  • |
  • Publicēts 2019. gada 5. jūlijā
  • 0 komentāri

Svētdien, 7. jūnijā, Talsu novada Kamparkalnā notiks “Vivus.lv MTB maratona” sezonas ceturtais posms. Sacensību ietvaros piecās vecuma un meistarības grupās tiks noskaidroti 2019. gada Latvijas čempioni MTB maratonā.

"Vivus.lv MTB maratons" jau vairāk nekā desmit gadu garumā sevi apliecinājis kā ļoti aizraujošu, draudzīgu un interesantām trasēm bagātu kalnu riteņbraukšanas sacensību seriālu. Laika gaitā ievērojami audzis arī dalībnieku skaits. Pēc viena gada pārtraukuma tieši "Vivus.lv MTB maratona" ietvaros tiks noskaidroti Latvijas čempioni MTB maratonā.

Šajā gadā "HRX" Latvijas čempionāts MTB maratonā notiks Talsu posmā. Sacensību starts un finišs atradīsies Kamparkalnā, kur Almants Kalniņš ar savu komandu izveidojis jaunu un ļoti interesantu trasi. "HRX" maratona distance izveidota vienā aplī. Trases garums sasniegs 50 kilometrus. Tā solās būt nopietns pārbaudījums visiem dalībniekiem. Prognozēts, ka vidējais ātrums uzvarētājam varētu nepārsnigt 25 kilometrus stundā. Tikmēr ne mazāk aizraujošā “Latvijas valsts mežu” pusmaratona  distances garums sasniegs 28 kilometrus.

Latvijas čempionāta ieskaite šajā gadā noteikta piecās vecuma un meistarības grupās. "HRX" maratona distancē par čempionāta medaļām sacentīsies elites un U23 vīriešu, amatieru vīriešu, kā arī elites, U23 un amatieru sieviešu grupu sportisti. Tikmēr "Latvijas valsts mežu" pusmaratonā par Latvijas čempionāta medaļām un čempiona krekliem sacentīsies junioru puišu un junioru meiteņu grupu sportisti.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs