Šajā Privātuma politikā ir aprakstītas mūsu politikas un procedūras attiecībā uz jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad izmantojat vietni, un ir sniegta informācija par jūsu privātuma tiesībām un to, kā likums jūs aizsargā.

Mēs izmantojam jūsu personas datus, lai sniegtu un uzlabotu savus pakalpojumus. Izmantojot vietni, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo privātuma politiku.

Jūsu personīgās informācijas vākšana un izmantošana

Lietojuma dati tiek apkopoti automātiski, kad izmantojat vietni. Lietošanas dati var ietvert tādu informāciju kā jūsu ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas versija, apmeklētās tīmekļa lapas, apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks, unikāli ierīces identifikatori un diagnostikas informācija.

Ja izmantojat vietni mobilajā ierīcē vai ar tās starpniecību, mēs varam automātiski ievākt noteiktu informāciju, tostarp, bet ne tikai, jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, jūsu mobilās ierīces unikālo identifikatoru un mobilās ierīces IP adresi. , jūsu mobilie dati, jūsu sistēma, jūsu izmantotās mobilās tīmekļa pārlūkprogrammas veids un cita diagnostikas informācija.

Mēs varam arī apkopot informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta, kad apmeklējat mūsu vietni vai izmantojat vietni mobilajā ierīcē vai ar to.

Sīkfaili

Sīkfaili ir nelieli datu faili, kas var saturēt anonīmu unikālo identifikatoru. Sīkfaili tiek nosūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu no vietnes un saglabāti jūsu datora cietajā diskā.

Tāpat kā daudzas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam "sīkfailus", lai apkopotu informāciju. Jūs varat norādīt pārlūkprogrammai atteikt visas sīkdatnes vai paziņot, kad sīkfails tiek nosūtīts. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu vietnes daļas.

Informācija bērniem

Vēl viena mūsu prioritātes daļa ir bērnu drošība, lietojot internetu. Mēs mudinām vecākus un aizbildņus uzraudzīt, piedalīties un pārvaldīt savas tiešsaistes aktivitātes.

autoeuro.lv vietnes sistēmā neievāc personas datus no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns ir ievietojis šādu informāciju mūsu vietnē, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai noņemtu informāciju no mūsu vietnes.